A A A

Wystawa 2007

Wystawa Fotografii Drogi śródlądzia Andrzej Rozenkowski ur. 18.03.1958 r. w Żyrardowie Przygodę z fotografią zacząłem od aparatu mieszkowego 6x9 Erkony, który otrzymałem w spadku po ojcu.

 

Moje zdjęcia z trzydziestu lat fotografowania są w albumach rodzinnych koleżanek, kolegów, znajomych i przypadkowych osób.

 

 

Ciekawe, że przez całe lata około dwa zdjęcia na dwieście zrobionych nie znajdowało nabywcy. Teraz jest dokładnie odwrotnie, około dwóch procent zdjęć zrobionych aparatem cyfrowym trafia na papier fotograficzny. Moja praca jest związana z łódzkimi kamienicami, jest to zarząd i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Aparat fotograficzny mam zawsze przy sobie.

 

 

To co jest ciekawego wokół mnie zawsze staram się utrwalić, aby pokazać innym Od czterech lat łączę nową fascynację-pływanie po jeziorach, rzekach i kanałach z pasją fotografowania. Wyniki oceńcie państwo sami.

 

Drogi śródlądzia WYSTAWA BYŁA CZYNNA od 11 do 18 marca 2007 r. W siedzibie Stowarzyszenia UniArt Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. 78/80 kontakt : andrzej@rozenkowski.pl tel. kom. : 501 047 270